Wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy
o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych
17 kwiecień 2017 rok
WYNIKI III KONKURSU WIEDZY O BARWACH I SYMBOLACH NARODOWYCH
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 16
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 15
SP |
Opiekun |
Uczniowie biorący udział w konkursie |
|
||||
SP nr 8 |
|
Piotr Cichoń
|
Filip Kras
|
Grzegorz Szyndler |
Łączna ilość punktów |
||
43
|
41 |
36 |
120 |
||||
SP nr 18 |
|
Dawid Patucha
|
Julia Micyk
|
Nikola Wybraniec |
Łączna ilość punktów |
||
28
|
35 |
31 |
94 |
||||
SP nr 14
|
Magdalena Korczyk |
Weronika Żoczek |
Jakub Kozik
|
Adam Brożek |
Łączna ilość punktów |
||
31
|
43 |
42 |
116 |
||||
SP nr 15
|
Beata Helbin |
Barbara Byrska
|
Maja Pastucha
|
Łukasz Oleksy |
Łączna ilość punktów |
||
46
|
38 |
40 |
124 |
||||
SP nr 16 |
Robert Szafran
|
Maria Jończyk
|
Hanna Kałuża
|
Emilia Matyasik |
Łączna ilość punktów |
||
48
|
40 |
42 |
130 |
||||
SP nr 20 |
Renata Wilk Łukasz Palka |
Wiktoria Białoń
|
Natalia Chlipała
|
Julia Proksa |
Łączna ilość punktów |
||
35
|
33 |
29 |
97 |
||||
SP nr 6 |
Ewa Pogoda |
Kacper Pacut
|
Wiktoria Stawarz
|
Emilia Truchan |
Łączna ilość punktów |
||
46
|
40 |
41 |
127 |
||||
SP nr 3 z oddziałami integracyjnymi
|
Joanna Zawada-Gulik |
|
Mikołaj Żurowski
|
Maksymilian Ptak |
Łączna ilość punktów |
||
38
|
44 |
36 |
118 |
||||
SP nr 9
|
Malwina Jaksch |
Patryk Wasilewski
|
Kacper Jakubowski
|
Bartłomiej Stańczak |
Łączna ilość punktów |
||
SP nr 7 z oddziałami integracyjnymi |
Dominik Mazgaj
|
33
Igor Kasperczyk
|
47
Weronika Biel |
28
Klara Szymczyk
|
108
Łączna ilość punktów |
||
43 |
36 |
33 |
112 |
||||
ZSzP nr 1 |
Anna Palka |
Emilia Górka
|
Mateusz Łasaj
|
Szymon Bobowski |
Łączna ilość punktów |
||
47 |
42 |
28 |
117 |
||||
SP nr 22 |
Donata Porwit |
Zuzanna Soból |
Marcin Porwit |
Jakub Taranek |
Łączna ilość punktów |
||
39 |
33 |
32 |
104 |
||||
WYNIKI III KONKURSU POCZTÓW SZTANDAROWYCH
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8
Lp. |
Szkoła |
Sztandarowy |
Asysta |
Opiekun |
Liczba punktów |
Miejsce |
Nr startu |
1. |
I nr LO im. Tadeusza Kościuszki |
Paweł Cichoń |
Kamila Łażnia Julia Herman |
Ewa Zuber |
154 |
5 |
13 |
2. |
SP nr 8 |
Dominik Graczek |
Oliwia Zborowska Martyna Wnęczak |
Waldemar Listowski |
162,5 |
3 |
3 |
3. |
SP nr 21 im. Kazimierza Wielkiego |
Igor Drabiec |
Julia Jasica Aleksandra Mika |
Mateusz Gorczowski |
145 |
8 |
8 |
4. |
ZSP nr 3 im. Jana Pawła II |
Mateusz Czapla |
Paweł Pstraś Paweł Helbin |
Szymon Juras |
154 |
5 |
16 |
5. |
ZSO Jaworzno |
Bartosz Żak |
Karolina Kuligowska Wiktoria Mielcarz |
Michał Budak |
157 |
4 |
11 |
6. |
SP nr 18 im. Tadeusza Kościuszki |
Mateusz Fudała |
Martyna Bachowska Aleksandra Ślusarczyk |
Agnieszka Kania |
122 |
14 |
5 |
7.
|
SP nr 14 |
Bruno Lewek |
Paulina Szykuła Emilia Tybor |
Daniel Liszka |
150 |
6 |
14 |
8. |
SP nr 7 z oddz. integracyjnymi |
Jan Łabaj |
Emilia Romanowska Amelia Grędel |
Dominik Mazgaj |
130 |
11 |
1 |
9. |
SP nr 15 im. Jana Brzechwy |
Mateusz Sment |
Weronika Pluta Milena Ryszka |
Elżbieta Leja-Toporek |
138 |
10 |
7 |
10. |
SP nr 9 im. Henryka Sienkiewicza |
Wiktor Jamróz |
Karolina Stadler Weronika Badyl |
Malwina Jaksch |
116 |
15 |
12 |
11. |
II LO |
Gabriel Jachimczyk |
Nikola Musiał Emilia Puz |
Maciej Czerwiński |
147,5 |
7 |
4 |
12. |
SP nr 16 |
Kacper Jańczy |
Katarzyna Knapik Jagoda Zięba |
Robert Szafran |
163 |
2 |
9 |
13. |
ZS nr 3 w Jaworznie |
Jakub Bąk |
Anna Jochymek Natalia Pułtorak |
Sławomir Gołba |
128 |
12 |
6 |
14. |
ZSzP nr 1 |
Piotr Błaszczyk |
Justyna Taranek Emilia Żak |
Monika Wojciechowska |
144 |
9 |
15 |
15. |
SP nr 22 |
Marcin Oleksa |
Karolina Żelasko Maria Garus |
Donata Porwit |
125 |
13 |
2 |
16. |
SP NR 13 |
Krzysztof Wieniewski |
Sara Bańkowska |
Marek Badowski |
166 |
1 |
10 |